Menu

Denumirea completa a societatii: SC CAR SELECT MOBILITY SRL
Adresa Sediu Social: Str. Margeanului, nr. 9, Baia Mare, Jud. Maramures
Punct de Lucru:            Calea Clujului, nr. 302/A, Oradea, Jud. Bihor
Nr inreg. Reg. Comertului:    J24/626/2002
CUI:    RO14986675
Capital social:    210 RON
 
Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Oradea :


Director General 

Lia Asztalos

Director general

lia.asztalos@oradea.toyota.ro

004.0742.107.238

Vanzari auto noi si rulate / buy-back / trade-in

 

Biro Valter

Director vanzari

valter.biro@oradea.toyota.ro

004.0758.107.411

Lazar Cristian

Consiler vanzari auto

cristian.lazar@oradea.toyota.ro

004.0742.107.236

Service 

Tamas Pal

Consilier Service

tamas.pal@oradea.toyota.ro

0040.752.238.661

Marius Popoviciu

Sef atelier service

marius.popoviciu@oradea.toyota.ro

004.0752.238.660

Bogdan Sferdean

Director service

bogdan.sferdean@oradea.toyota.ro

004.074.111.7483

Tinichigerie – vopsitorie 

Radu Neagu

Sef atelier tinichigerie – vopsitorie

service@oradea.toyota.ro

004.0749.031.356